ویترین ما

چگونه تولید پادکست را برون سپاری کنیم؟-با ما

چرا و چگونه تولید پادکست را برون سپاری کنیم؟

تولید پادکست حرفه ای

همانطور که میدانیم تولید پادکست یا پادپخش به تدوین صوتی مجموعه ای از پرونده های رسانه ای دیجیتال گفته میشود با این مفهوم که نوعی محتوای کلامی توسط افرادی که ترجیحا خوش صدا و مهمتر از آن توانایی بیان صحیح جملات را دارند، به صورت الکترونیکی و با استفاده از نرم افزار و تجهیزات حرفه ای ضبط شده و به راحتی برای کاربران اینترنتی قابل دریافت و پخش است. یکی از جدیدترین تکنولوژی های انتشار صوت در اینترنت ،تولید پادکست است. معمولا دستگاههای استفاده از پادکست بسیار کوچک و به راحتی قابل حمل هستند و کاربران اینترنتی در هر زمان و مکانی قادر به استفاده از آن میباشند.

از جمله نکات مثبت قابل ذکر در مورد تولید پادکست این است که کاربران به دفعات دلخواهشان میتوانند به پادکست گوش بدهند در حالی که چنین امکانی در مورد رادیو اینترنتی وجود ندارد.

تولید پادکست، راه حلی مناسب و ساده  برای توزیع و انتقال محتوا میباشد.

بصورت میانگین برای عموم افراد جامعه گوش دادن 10 برابر زمان کمتری نسبت به خواندن یک مقاله یا کتاب از مخاطب خودش می گیرد و حتی زمان های هدر رفته افراد را می تواند به بهترین نحو برای انتقال اطلاعات استفاده کند . در حال حاضر هم همه تلفن های همراه هوشمند قابلیت نصب اپلیکیشن های پادکستی یا پخش فایل های پادکست را دارند.

نکته ی دوم اینکه کاربران در حال انجام هر کاری که باشند اعم از رانندگی ،ورزش ، یپاده روی یا آشپزی و… امکان استفاده از پادکست را دارند و این محتوای کلامی ارتباط صمیمی بین شما و مشتریان برقرار میکند.

نکته ی دیگر اینکه به دلیل کاهش هزینه های پستی ،سی دی ، چاپ و غیره… تهیه پادکست به لحاظ ارسال دیجیتالی قابل ملاحظه میباشد.

میدانید که صدا همیشه ماندگار است و با صدا میتوانید تأثیر عمیقی روی ذهن مشتری خود بگذارید،پس چنانچه محصول یا خدماتی دارید و میخواهید آن را به شکل ارزشمند و مهمتر از آن ماندگارتری به مشتری خود ارائه دهید دست به کار تولید پادکست شوید.

با ما نگران نحوه ی ساخت و توزیع آن نباشید. محتوای مورد نظر خودتان را تهیه نموده و با امنیت خاطر از اینکه ما در نگهداری و امانت محتوای شما خود را متعهد میدانیم ، در اختیار ما قرار دهید تا در کوتاهترین زمان مد نظر شما و هزینه ای معقول پادکست حرفه ای توسط گویندگان حرفه ای تولید و در اختیارتان قرار گیرد.

موسسه فرهنگی هنری با ما مجموعه ایست برای کسب اعتماد شما

درباره نویسنده

زهره شمس

نظر بدهید